Wydrukuj tę stronę

Jakie korzyści mogą płynąć z bycia stałym klientem przez wyszukiwarkę Zippini.pl?

Lojalność się opłaca – szczególnie w świecie zakupów. Zostając stałą klientką danego miejsca zyskujesz dostęp do unikalnych promocji i rabatów, na jakie inni nie mogą liczyć.

moda wieczorowa moda codzienna stylizacja damska stylizacja męska wyszukiwarka porównywarka porady inspiracje modowe  Zippini.pl Zippini

Zippini to wyszukiwarka modowa, która skupia najkorzystniejsze oferty z polskich sklepów. Zamiast więc samodzielnie godzinami przeczesywać internet w poszukiwaniu idealnej ceny na dresy męskie czy bluzki danego producenta, możesz zrobić to od razu w jednym miejscu. Znacznie ułatwia to życie, bo zakupy stają się prostsze i przyjemniejsze. Wyszukiwarka modowa Zippini to pierwszy taki projekt na rynku, a osoby, które najwcześniej dołączą, mogą liczyć na unikalne profity i promocje, które ominą pozostałych.

Najbardziej lojalni użytkownicy

Osoby zarejestrowane w serwisie i korzystające z newslettera na Zippini.pl pierwsze dowiadują się o akcjach takich, jak porady wirtualnego stylisty. Rejestracja na Zippini Polska daje Ci wgląd do ekskluzywnego klubu osób, które cenią najlepsze marki i kochają zakupy, ale przy tym nie zamierzają przepłacać. Rejestracja na Zippini Polska jest przy tym prosta i nie zajmuje dużo czasu. Po niej masz już pełen dostęp do najbardziej niesamowitych promocji i ofert. Masz pewność, że nic Cię już nie ominie. Chodzi np. o porady stylisty czy specjalne promocje. Te pierwsze mogą się przydać w codziennym życiu, jak i w karierze. To mit, że na stylistę stać tylko sławnych i bogatych, bo dzięki portalom takim, jak Zippini, które oferują porady stylisty wirtualnego, każdy może z nich skorzystać.

moda wieczorowa moda codzienna stylizacja damska stylizacja męska wyszukiwarka porównywarka porady inspiracje modowe  Zippini.pl Zippini

Warto korzystać ze zniżek

Dlaczego warto? Wiele osób ubiera się nieodpowiednio do swojej sylwetki, a przez to nie czuje się w pełni atrakcyjnie i pewnie. Profesjonalne porady mogą pomóc walczyć z groźnymi kompleksami. Czasem okazuje się dzięki nim, że dawno zakorzenione przekonania odnośnie sylwetki czy urody są całkowitym mitem, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Dobre porady stylisty przekonają Cię, że obfity biust czy chude nogi można uznać za wielki minus i z ich powodu rozpaczać, ale można też potraktować je jak swoje atuty i się nimi cieszyć. Można też za pomocą odpowiedniego stroju zakryć nielubiane miejsca, a podkreślić inne części ciała. Wirtualny stylista Zippini ma fachową wiedzę odnośnie tego, jak ubierać się przy określonym typie sylwetki. Może ją też dopasować do konkretnej osoby i jej wieku, a także wziąć pod uwagę budżet, jakim dysponujemy. Osoba, która modą nie zajmuje się zawodowo, nie miałaby czasu ani wiedzy, by samodzielnie dokonać takich wyborów. Wirtualny stylista Zippini uzupełniony jest o artykuły na temat trendów, historii mody i najmodniejszych fasonów.

Tylko dla stałych klientów

Korzyści płynące z bycia stałym klientem Zippini.pl to również dostęp do kodów rabatowych i promocji. Kupując jakąkolwiek rzecz zawsze widzisz, o ile jest ona tańsza w stosunku do konkurencyjnych portali, a przez to korzystasz tylko z wyjątkowych ofert. Dzięki temu łatwiej śledzisz promocje i sprawdzasz, kiedy będzie najtaniej. Tym sposobem możesz czekać do maksymalnego obniżenia ceny za daną rzecz, na przykład do końca sezonu. Porównywarka modowa taka jak ta to sprawdzone miejsce w internecie. W przeciwieństwie do pojedynczych sklepów, które czasem podwyższają ceny przed sezonem, by potem obniżyć je w trakcie promocji, tu zawsze wiesz, jaka jest cena i o ile procent różni się w porównaniu do tej z przeszłości. Wyprzedaż bez wychodzenia z domu, tłoczenia się w centrum handlowym i polowania na swój rozmiar? Tak, z Zippini to możliwe, a stali klienci mają najłatwiejszy dostęp do rabatów i specjalnych ofert.

moda wieczorowa moda codzienna stylizacja damska stylizacja męska wyszukiwarka porównywarka porady inspiracje modowe  Zippini.pl Zippini

Wszystkie korzyści płynące z Zippini

Na Zippini możesz znaleźć nie tylko zniżki na rzeczy w pojedynczych sklepach. Istnieją też specjalne kody na zakupy poprzez platformę, które obowiązują na wybrane towary lub marki, albo na całość asortymentu. Takie kody rabatowe to oferty dla wybranych osób, którym udało się do nich dotrzeć. Najczęściej stało się tak, bo były fankami Zippini na Facebooku i zarejestrowanymi członkami społeczności, a w związku z tym pierwsze dowiadywały się o wszystkich rabatach. Dzięki temu jako członek społeczności masz w zasięgu ręki ofertę specjalną, podczas gdy Twoje koleżanki nadal muszą płacić za daną rzecz pełną cenę! Kody rabatowe dzielą się na te dostępne publicznie ( tych jest mniej i zwykle są to mniej korzystne oferty) i tajne promocje, do których dostęp mają tylko zarejestrowani użytkownicy lub osoby otrzymujące newsletter. Kody rabatowe mogą też być ograniczone czasowo, to znaczy obowiązywać tylko do określonego dnia i godziny. Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do najlepszych promocji. Poluj na nie w internecie i na naszym profilu facebookowym, a do tego zapisz się na newsletter, by nic na pewno Cię nie ominęło. Nadal nie jesteś pewna, czy chcesz dołączyć do społeczności Zippini? Sprawdź, jakie są oferty na stronie Zippini. Wiele z nich to rabat o 60 a nawet 80 procent. Zarejestrowani użytkownicy dowiadują się o nich zwykle najwcześniej.

Tekst i zdjęcia: Zippini.pl
www.zippini.pl


 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)