Wydrukuj tę stronę

Yvette Jewelry - biżuteria większa rozmiarem, kolorem i formą

Duży wpływ na wybór stylu przewodniego ślubu odgrywają filmy. W ostatnim czasie na popularności zyskuje serial "Wspaniałe stulecie", opowiadający o życiu za czasów Imperium Osmańskiego. Przepiękna biżuteria, olśniewające suknie i niesamowite dekoracje wykonały swoje zadanie - teraz niemal każda kobieta marzy by mieć tak zwany pierścień sułtanki Hurrem, bądź ozdoby na włosy.

kryształowe kolczyki na ślub, kolczyki ślubnekryształowe wiszące kolczyki na ślub, kolczyki ślubne yvette

Serial zrobił się na tyle popularny w Europie, że niektóre Pary Młode nawet decydują się na tematyczny ślub lub wieczór panieński z takimi dekoracjami. Yvette Jewelry również oferuje biżuterię ślubną i wieczorową w stylu Osmańskiego Imperium.

kryształowe złote wiszące  kolczyki na ślub, kolczyki ślubne yvettekryształowa bransoletka ślub, biżuteria ślubna yvettekryształowe złote wiszące  kolczyki na ślub, kolczyki ślubne yvettekryształowa złota bransoletka na ślub, Panna Młoda glamourkryształowe okrągłe kolczyki na ślub, kolczyki ślubne yvette
W przyszłym sezonie ślubny kolor przewodni będzie dodawany nie tylko do klasycznego zestawu buty-bukiet, lecz także do biżuterii. Kamieni szlachetnych nie zakłada się do ślubu ze względów bezpieczeństwa, natomiast dużą popularnością cieszą się kryształy Swarovski, które mogą mieć różny kolor i barwę.

okrągłe biało fioletowe kolczyki na ślub, Panna Młoda glamourgranatowa biżuteria na ślub, biżuteria ślubna yvettebłękitne kolczyki na ślub, kolczyki ślubne yvette

Obok biżuterii klasycznej z białymi kryształami, dużą popularnością będą cieszyć się kolor mocno granatowy oraz marsala - kolor burgundowy.

niebieskie kolczyki na ślub, kolczyki ślubne yvettekolczyki na ślub w kolorze burgundowym marsala, kolczyki ślubne yvettekryształowe niebieskie kolczyki na ślub, kolczyki ślubne yvette
Nieśmiertelną klasyką pozostają perły. Biżuterię z perłami można założyć nie tylko w dniu ślubu, lecz także na inne uroczyste okazje. Perły od zawsze uważane są za symbol elegancji i piękna. Jest ona nie tylko ozdobą, lecz także i talizmanem, który chroni przed złym spojrzeniem.

naszyjnik z pereł i perłowe kolczyki na ślub i weselenaszyjnik z pereł i perłowe kolczyki na ślub i wesele

Biżuteria ślubna może być również wykonana z masy perłowej, która jest bardziej okrągła od perły oraz ma większy połysk.


kolczyki i bransoletka na ślub z masą perłową, biżuteria ślubna yvette srebrne kolczyki z masą perłową, kolczyki ślubne yvette

Tekst, zdjęcia i biżuteria: Yvette Jewelry

Oceń ten artykuł
(1 głos)