Wydrukuj tę stronę

Zapraszamy na Środkowopomorskie Targi Ślubne w Koszalinie - już 18 marca 2018!

Już 18 marca 2018 odbędzie się najważniejsze wydarzenie branży ślubnej na Pomorzu Środkowym!

ślub wesele targi ślubne środkowopomorskie targi ślubne koszalin

Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali Widowiskowo – Sportowej w Koszalinie, gdzie na ogromnej powierzchni wystawcy zaprezentują swoje różnorodne usługi. Będziemy na Was czekać od 11 do 17. Rozbudowany program, pokaz najnowszych trendów ślubnych oraz szeroka prezentacja branż gwarantuje, że odwiedzający w jednym miejscu będą mogli zaplanować swój ślub, wesele, wieczór panieński lub kawalerski, a także podróż poślubną.

Organizatorem Środkowopomorskich Targów Ślubnych jest Agencja 123Concept i Agencja Ślubna Wymarzone Wesele. Sponsorem Głównym Targów jest Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii dermaArt. Targi wspomagają także sponsorzy branżowi: Baśniowe dekoracje i Hotele Verde.

ślub wesele targi ślubne środkowopomorskie targi ślubne koszalin

Firmy, które już zadeklarowały swoja obecność na targach to między innymi:
-Salon Sukien Ślubnych DECOR ze Słupska,
-Dermalogica, Cliniq,
-Faktoria Imprez,
-La Mar,
-Kwiaciarnia na Młyńskiej,
-K&K Drink Bar,
-Pracownia Tortów Monika Rudnicka,
-Holiday Camping,
-Zjawiskowe Torty Oksana Popowicz-Beck,
-Blue Marine,
-Biała Dama i Marina Mielno,
-Chaton Bling,
-PAWO,
-Ośrodek Wypoczynkowy Radew Rosnowo,
-Miodunka,
-WAKACJE.PL,
-Imperial,
-Grupa Mojsiuk 

ślub wesele targi ślubne środkowopomorskie targi ślubne koszalin

Konferansjerem na Targach będzie Andrzej Nesterowicz czyli NESTER EVENT – uważajcie, bo z nim na tych targach będziecie się bawić jak na własnym weselu lub weselu własnej przyjaciółki. Imprezą Towarzyszącą targom będzie SWAP Sukienek Ślubnych. To specjalna strefa, gdzie Panny Młode, które mają ten najważniejszy dzień w ich życiu już za sobą, mogą zgłosić do Nas swoją Suknię Ślubną, aby nadać jej drugie życie. Panny, które mają dzień ślubu jeszcze przed sobą na wydarzeniu SWAP mogą przymierzyć i kupić wybraną Suknię Ślubną w bardzo okazyjnej cenie. Więcej informacji o SWAP pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ślub wesele targi ślubne środkowopomorskie targi ślubne koszalin

Na scenie głównej również nie zabraknie atrakcji – w trakcie targów szereg pokazów m.in. pokaz laserów firmy ArtEvent, pokaz mody ślubnej organizowany przez agencję MOTIV, pokaz pierwszego tańca, konkursy w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody dla odwiedzających Targi. Co najważniejsze – na targach będziecie mogli od razu zarezerwować datę na wszelkie usługi z rabatem jaki przygotują wystawcy. Na targi można jeszcze zgłosić swoją firmę, więcej informacji na stronie www.slubkoszalin.pl lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ślub wesele targi ślubne środkowopomorskie targi ślubne koszalin

Targom ślubnym będą towarzyszyć również inne wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy. Ich spis znajdziecie poniżej.

targi ślubne koszalin imprezy towarzyszące ślub wesele


Zachęcamy już teraz do kupna biletów na tą imprezę: www.slubkoszalin2018.evenea.pl i zapraszamy do odwiedzenia targów osoby z całego Pomorza.

Tekst i zdjęcia: Środkowopomorskie Targi Ślubne Koszalin,
www.slubkoszalin.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)