Wydrukuj tę stronę

Kreatywne pomysły na prezent ślubny dla męża

Twój wybranek - przyszły mąż z pewnością musi być wyjątkowy, skoro to właśnie jemu pragniesz obiecać miłość aż po grób. Zatem i prezent dla niego musi być równie wyjątkowy, jak on. Głowisz się, troisz i każdy pomysł wydaje Ci się zbyt banalny i mało oryginalny? Nic się nie martw! Mamy kilka propozycji, które zwalą go z nóg i sprawią, że uroni łzę wzruszenia (a wiemy, że jak na faceta to bardzo dużo;) ).

Zdjęcie - Arek Drozdek

P.S. I love you

Co powiesz o listach miłosnych? Zdarzyło Ci się kiedyś taki wysłać lub dostać? Żyjemy w epoce rozwiniętej technologii, w której na co dzień używamy emotikony serduszka, które już wcale nas nie wzrusza. List to dobre rozwiązanie, bo na papierze jakoś łatwiej się otworzyć i szczerze opisać swoje uczucia i zmartwienia. Jak złapiesz natchnienie - napisz kilka listów i podpisz koperty: "otwórz jak będziesz za mną tęsknić", "otwórz w naszą pierwszą rocznicę" i "otwórz jak pierwszy raz bardzo Cię wkurzę". Takie listy na różne momenty w waszym życiu partnerskim będą nieocenione i przede wszystkim umocnią waszą relację. Do dzieła!

Z dopiskiem

Skarpetki z inicjałami lub krawat z inicjałami wypisanymi od spodu i to jeszcze własnoręcznie, to zawsze dobry pomysł. Ciuch z sieciówki od razu nabierze innego znaczenia!

Wykorzystaj swój talent

Masz dobry głos? Zaśpiewaj na waszym weselu! Wybierz piosenkę, którą oboje lubicie lub z którą macie dobre wspomnienia. Możesz też wziąć temat pół żartem pół serio i zaśpiewać coś "z jajem", wybierz piosenkę w stylu Danuty Rinn "gdzie Ci mężczyźni" i odstaw mały kabaret, w końcu wesele nie musi być takie poważne ;). Jeżeli jednak lepiej czujesz się w tańcu, to polecamy wykorzystać to jako prezent PRZED ślubem. Możesz zaprezentować ukochanemu taniec prywatny, tylko dla niego w ramach wieczoru kawalerskiego ;).

Tort Piwny

Twój narzeczony jest fanem piwa? W ramach żartu możesz "zbudować" dla niego tort piwny. Jeżeli ma jeszcze do tego jakiś specjalny ulubiony gatunek piwa, niedostępny w Polsce, pofatyguj się trochę i spróbuj je zdobyć. Wtedy będziesz już tylko o krok od medalu na żonę idealną ! ;)

Męska strefa

Jeżeli jednak twój narzeczony jest fanem bardziej wyrafinowanych trunków, takich jak whiskey, zorganizuj za jego plecami "męską strefę" na wasze wesele. Załatw kilka kanap/wygodnych foteli i elegancki stolik/barek wypełniony ekskluzywnymi alkoholami i cygarami. Niech mężczyźni mają coś z życia! Zorganizuj całą oprawę takiej męskiej strefy chill out'u, eleganckie szkło, cooler z lodem, kryształowe popielniczki i skrzyneczka z najlepszymi, kubańskimi cygarami. Jego koledzy jeszcze długo, długo po weselu będą mu zazdrościć tak wspaniałomyślnej małżonki ;).

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

3 komentarzy