Wydrukuj tę stronę

Wyniki konkursu - Walentynkowa kolacja dla dwojga

Konkurs Walentynkowy rozstrzygnięty

Serdecznie gratulujemy Pani Annie Kowal-Gąsce, która jako pierwsza przesłała do nas poprawne odpowiedzi.

Z Laureatką skontaktujemy się mailowo w sprawie odbioru nagrody.
Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje!
Romantyczna kolacja dla dwojga w restauracji The Piano Rouge w samym centrum Krakowa.

kolacja dla dwojga


Nie czekaj, odpowiedz szybko na poniższe pytania i prześlij je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a Walentynki spędzisz w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Krakowie.

Zasady Konkursu

Odpowiedz na pytania:

 

1. Podaj imię i nazwisko projektanta, z którego kolekcji pochodzi prezentowana suknia ślubna. Podpowiedzi szukaj w dziale Suknie ślubne.
2. Jak często w Piano Rouge odbywają się koncerty na żywo?
3. Czy Restauracja The Piano Rouge oferuje także organizację przyjęcia weselnego?

Odpowiedzi prześlij jak najszybciej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując „Konkurs Walentynkowy abcslubu.pl" oraz podaj swoje dane:

Imię nazwisko, dokładny adres, numer telefonu, nr dowodu osobistego

Pierwsza osoba, która przyśle prawidłowe odpowiedzi wraz z danymi osobowymi i prawidłowym tematem maila otrzyma:

NAGRODA
Nagrodą jest voucher na trzydaniową kolację dla dwojga (wartość vouchera 200 PLN) + dodatkowo butelka wina, ufundowane przez The Piano Rouge w Krakowie, Rynek Główny 46.

 

 
Realizac
ja vouchera 14.02.2012 r.
Organizator poinformuje laureata o wygranej drogą mailową. Laureat otrzyma mailem informację, w jaki sposób może odebrać nagrodę.
O wygranej w konkursie będzie decydować szybkość oraz prawidłowość odpowiedzi i przesłanie wymienionych danych osobowych.

Położona w sercu krakowskiego Rynku Głównego i otoczona zabytkowymi budynkami, restauracja The Piano Rouge swoim czarem przyciąga rzesze gości. The Piano Rouge znane jest z ciepłej i przyjaznej obsługi, dbałości o detale, niepowtarzalnej atmosfery, wspaniałej kuchni oraz szerokiej gamy wyśmienitych win i koktajli. To wymarzone miejsce na romantyczną kolację we dwoje. Idealne również na wyjątkowe okazje takie jak: zaręczyny, kolacje urodzinowe, rocznicowe jak i niezapomniany ślub.


Portal abcslubu.pl oraz the Piano Rouge zaprasza do udziału w Konkursie.
Rowiązanie konkursu nastąpi 08.02.2012 r.
Regulamin Konkursu znajdziesz tutaj.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)