Wydrukuj tę stronę

Konkurs Lampe Berger Paris - ogłoszenie wyników

Nadszedł czas, aby poznać Laureatów konkursu abcslubu.pl oraz marki Lampe Berger Paris.

 

Zadaniem Uczestników konkursu było przesłanie na adres redakcji prawidłowych odpowiedzi na dwa pytania konkursowe oraz opisu wybranej lampy. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń Jury Konkursowe wyłoniło 5 osób, które otrzymają następujące nagrody:

Ekskluzywny zestaw Lampe Berger Paris
każdy o wartości 500 PLN

Fundatorem nagród jest Lampe Berger Paris

A oto lista Zwycięzców:

1. Magdalena Adamczuk, Opole

2. Aleksandra Jarosz, Przeworno

3. Patrycja Paprotna, Gliwice

4. Aleksandra Florczak, Kłodawa

5. Iwona Nowakowska-Przybył, Gliwice

Poniżej nagrodzone opisy lamp:

1. Kostka ażur biała satynowa.
Szklana, 'lodowa' lampa zapachowa BERGER w kształcie kostki urzeka swą prostotą i minimalizmem połączonym zarazem z pięknem i dekoracyjnością naniesionego na nią ażurowego motywu kwiatowego. Uniwersalna i bardzo elegancka, pasować może do niemalże każdego wnętrza, stanowiąc niepowtarzalny element dekoracyjny. Piękno lampy połączone dodatkowo z zapachem wyjątkowych olejków oddziaływać będzie na zmysły wszystkich, którzy znajdą się w jej pobliżu. Może być niebanalnym i bardzo praktycznym prezentem na każdą okazję.

Magdalena Adamczuk

2. Lampe Berger - Mucha - Cztery Pory Roku
Jak pachną lata spędzone w swoim własnym domu? Każdy rok, który mija nie tylko w czterech ścianach, ale i w każdym "bibelocie" symbolizującym rodzinę? Życie pachnie czterema porami roku. Jest kolorowe i barwne jak łąka, jak tęcza odbijająca się w oknie. Jak pociągnięcia słynnego malarza, który "namalował" zapach, lecz nie tylko dla nozdrzy, ale i dla oczu. Lampa Berger - Mucha - Cztery pory roku, to cały skarb naszych doświadczeń, które unoszą się w naszym mieszkaniu. Wiosna pachnie początkami naszej miłości i konwaliami. To zapach chwil, które pobudzają nas do życia, każą nam działać. Latem Berger otula nas zapachem Orchidei i Paczuli, które wychodzą przed dom, zapraszają gości na zapachową ucztę. Jesienne wrzosy, czasem kłótnie, czasem małe szczęścia, które zostawiamy w przedpokoju, na butach pełnych listopadowego błota. I zima. Cicha, kojąca, mimo chłodu, ogrzewająca zapachem bliskości i "Pomarańczą z cynamonem". Wszystko to zaklęte zostało w magiczny, porcelanowy wazonik. W lampę, którą wystarczy potrzeć, by ujrzeć w niej całe swoje życie. Wszystkie minione i przyszłe Cztery Pory Roku.

Aleksandra Jarosz

3. Lampa, która ujęła mnie swoim wyglądem od pierwszego spojrzenia na nią, to 'Cztery Pory Roku' Alfonsa Muchy. Interesuję się sztuką, sama maluję i rysuję od wczesnych lat. Ukończyłam szkołę plastyczną. Secesja jest jednym z moich ulubionych kierunków w sztuce. Szczególnie podziwiam artystów: Alfonsa Muchę, Gustava Klimta i Antonio Gaudiego. Są oni wyjątkowymi mistrzami. Lampa 'Cztery Pory Roku' jest idealna do zaaranżowania jej we wnętrzu przez cały rok, dzięki motywom przedstawienia każdej pory roku osobno, a zarazem obok siebie. Dodatkowym jej atutem jest funkcjonalność. Dzięki temu, że jest to lampa zapachowa, pozwala ona otulać Nas dodatkowo piękną wonią. Olejki zapachowe są bogate w swojej ofercie, więc możemy dobierać je w zależności od potrzeb i nastroju. Przebywanie w pomieszczeniu z taką lampą pobudza Nasze zmysły w pełni, pozwalając rozkoszować się chwilą.

Patrycja Paprotna

4. Lampe Berger - Ludwik XII
Poczuj prawdziwie królewską atmosferę - rajskie aromaty zamknięte w Lampe Berger ukoją i ukołyszą Twoje zmysły. Pozwól zaprosić się na wspólne ucztowanie u boku Ludwika XII. Pozwól otoczyć się luksusem!

Aleksandra Florczak

5. Lampe Berger - Ottoman
...patrząc na tę lampę, wyobrażam sobie siebie siedzącą w salonie, w tle płynie cicho muzyka jazzowa, ja na fotelu z lampką dobrego, czerwonego wina, które ukryte jest w przepięknej butelce tego samego koloru co lampa, oświetlona blaskiem świec. Lampa ta przywraca wspomnienia ze słonecznej Grecji. Złoto przypomina blask tamtejszych plaż, a zieleń soczystość gajów oliwnych. Ogarnia mnie błogi spokój, gdyż otula mnie zapach olejku: "bawełniany sen" - niczym bawełniane pola w Grecji.

Iwona Nowakowska-Przybył

Fundatorem nagród jest Lampe Berger Paris

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)