Wydrukuj tę stronę

Wyniki konkursu APART!

Czas najwyższy na rozwiązanie konkursu APART i abcslubu.pl

W ramach konkursu należało wybrać jedną z trzech sukni ślubnych, następnie dobrać do niej biżuterię firmy APART i całą stylizację opisać i uzasadnić.
Otrzymaliśmy wiele stylizacji, mnówstwo odpowiedzi i ciężko było wybrać te 6 szczęśliwych osób!

Zacznijmy od zgłoszeń, które otrzymały nagrody główne:

kolczyki srebrne z cyrkoniami firmy APART o wartości 339 PLN


Bajkowa suknia ślubna okraszona biżuterią Apart i diademem w tym wyjątkowym dla mnie dniu byłby dla mnie tym, czym szklane pantofelki dla Kopciuszka. Może i jestem nieuleczalną marzycielką, ale która z nas będąc mała dziewczynką nie marzyła, aby choć na chwile stać się Kopciuszkiem w bajkowej sukni i tańczyć na balu ze swoim Księciem.
Wymarzony ślub odbywałby się nad brzegiem morza, w otoczeniu garstki najbliższych naszemu sercu osób. Fale ukradkiem obmywające wybrzeże, formalne stroje zaburzone przez stopy brodzące w piasku. Ukrywająca się po kątach elegancja. Atmosfera wzajemnej sympatii i ciepła. Chciałabym, żeby wszystko było białe - obrusy, dekoracje i kwiaty, tylko mój przyszły miałby czarny garnitur, bo jasnych nie cierpię. Chciałabym też malutkie dziewczątka, jak z filmów, które sypałyby różowe (akcent kolorystyczny, a co!) przede mną i Tatą.
Polskie realia odbiegają znacznie od moich marzeń, być może jednak los okaże się kiedyś łaskawy.

Ewa Sokołowska, Tarnów

stylizacja ślubna


Chciałabym wyjść za mąż w podobnej stylizacji. Wkroczyć w nowe życie, które przecież pełne jest niespodzianek i sprzeczności, na stabilnych obcasach- niejako symbolu stabilności naszego związku.

Chciałabym, by moje ciało TEGO DNIA ozdobiła suknia z pięknie zdobioną górą, długa aż do ziemi - jak nasze przyszłe życie razem. Jak najpiękniejsze dary oceanu, wtórowałyby jej perły w każdej postaci. Wspaniała bransoletka okalająca nadgarstek, pierścionek i perłowe kolczyki. W końcu największy kontrast tego dnia - czarna perła w naszyjniku. Obietnica ciągłych niespodzianek i nowoczesności.
O perłach w dniu ślubu słyszy się wiele złego. Podobno zwiastują nieszczęście. Ale przecież ja uwielbiam łamać stereotypy! Taka właśnie jest kobieta z obrazka - łączy klasykę wyniosłego złota z innowacyjnym perłowym kontrastem.
Niechaj "nowa droga życia" będzie równie zaskakująca i pełna niespodzianek!

Aleksandra Jarosz, Przeworno

stylizacja ślubna


Stylizacja tak pięknej sukni była dla mnie przyjemnością, ponieważ jest ona podobna do mojej sukni, którą założę już w tym roku!
Dlatego też przedstawiłam na niej dodatki takie, jakie mam nadzieję, uda mi się zdobyć ;)
Jako kobieta lubiąca tiul, nie ukrywam również, że uwielbiam wszystko co się błyszczy. Dlatego cudowna kolekcja Lśnienie firmy Apart okazała się dla mnie spełnieniem marzeń!!
Prezentowania suknia sama w sobie jest dość efektowna, biżuteryjny pas idealnie podkreślający figurę. Sama w sobie jest tak strojna, że nie potrzebowałaby zbyt dużych dodatków, jednak według mnie idealnie pasują do niej kolczyki, oraz zawieszka z kolekcji Lśnienie. Kolczyki jak i zawieszka wykonana ze srebra rodowanego oraz pięknie oprawionych cyrkonii. Lśnią i wyglądają niesamowicie!! Bransoleta z kolekcji Pereł doda elegancji i nie zaczepi o liczne warstwy tiulu;) Na dłoniach pozostawiam jedynie pierścionek zaręczynowy, również firmy Apart, jednak z innej kolekcji :)

Biżuteryjna również podwiązka, w końcu trzeba lśnić w każdej sytuacji ;) Bukiet z różowych piwonii, kwiaty te dla mnie są niezwykle romantyczne i idealnie pasują do uroczystości. Nawiązaniem do koloru kwiatów są cudowne, delikatne czółenka. Fryzura stylizowana na lata 20,oraz długaśny welon oż do samej ziemi.
Stylizacja nie byłaby pełna, gdyby nie bielizna, która moim zdaniem powinna być równie piękna jak i suknia. To piękno pozostawiamy tylko dla Niego.

Jest to mnie idealna, romantyczna i ta jedyna stylizacja na mój własny ślub:)

Karolina Kita, Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej przedstawiamy zgłoszenia, które otrzymują nagrody dodatkowe

kolczyki srebrne z cyrkoniami firmy APART o wartości 239 PLN:

stylizacja ślubna


Wybrałam suknię Affinity Corrina, ponieważ jest romantyczna i bardzo kobieca.
Do tej sukni proponuję biżuterię APART z kolekcji Lśnienie, gdyż jest ona zniewalająca,powalająca i zachwycająca. Każda panna młoda w proponowanej przeze mnie stylizacji na pewno będzie błyszczeć jak milion dolarów, czuć się jak gwiazda Hollywood i prawdziwa księżniczka.
Gwarantowane, iż zostanie zapamiętana na lata. Mało tego, na 1000% młoda będzie przykuwać spojrzenia wszystkich gości, no i oczywiście te najważniejsze - pana młodego, który wręcz onieśmielony blaskiem swej żony nie będzie w stanie oderwać od niej wzroku :)

Joanna Maksimowska, Augustów

stylizacja ślubna


Piękna, skromna suknia, całość bardzo kobieca i delikatna.
Panna Młoda rozsiewająca blask cudownych pereł i delikatnych pudrowych dodatków w stylu vintage.
Miejsce ślubu to konieczne mały, historyczny kościółek, z dala od zgiełku miasta. Wesele na pewno plenerowe, w otoczeniu starego zamku.

Zofia Zabłocka, Warszawa

granatowa stylizacja ślubna


Wybrałabym suknie Esmee ponieważ delikatne drapowania na niej kojarzą mi się  z morskimi falami, a podążając dalej tym tropem wybrałabym kolczyki i zawieszkę z serii kolorowe lśnienie w kolorze niebieskim, choć dla mnie najlepszą nazwą byłaby "głębia oceanu" lub romantycznie  "serce oceanu" wzorując się na "Titanicu".
Dlaczego akurat taka stylizacja? Ponieważ czuję się bardzo związana z wodą – jeziorami, morzami i oceanami...od kilku lat podążam za swoją pasją - nurkowaniem i dlatego też chciałabym, aby ślub był z ta tematyką związany, tym bardziej, że planuję zawrzeć związek małżeński z drugim wodnym maniakiem!

Maja Piechowiak

Wszystkim Laureatkom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału
w kolejnych konkursch portalu abcslubu.pl

Fundatorem nagród konkursowych jest firma APART

Oceń ten artykuł
(0 głosów)