Muzyka na wesele

Muzyka na wesele

Sprawdź nasze propozycje repertuaru muzycznego na wesele. Wybierz wolny kawałek na pierwszy taniec na weselu lub zestaw szybkich piosenek weselnych.

Wybór odpowiedniej oprawy muzycznej na wesele to jeden z najczęstszych ślubnych dylematów Pary Młodej – to właśnie od tej decyzji w głównej mierze zależy klimat Twojego przyjęcia weselnego. Jak podjąć tę trudną decyzję? Mamy kilka wskazówek, które pomogą Wam w podjęciu ostatecznej decyzji.

Dobry zespół weselny, może zmienić nawet najbardziej drętwe przyjęcie weselne, w radosne i roztańczone celebrowanie zaślubin. Podobnie jak kiepski band, potrafi położyć ducha nawet najbardziej pozytywnego wesela, dlatego tak ważne jest, aby wybrać mądrze. Wiemy, że wiele z Was wciąż waha się i poszukuje odpowiedniego zespołu na własne wesele, dlatego przygotowałyśmy dla Was kilka porad, którymi należy się kierować podczas wstępnej selekcji zespołów weselnych. Zapraszamy do lektury!

Planując zaangażowanie zespołu, który zagra na naszym weselu, zazwyczaj nie mamy wątpliwości, że powinna być to kapela grająca na żywo. Muzyka grana przez prawdziwych muzyków to przecież niezwykłe doznanie! Czy jednak rzeczywiście tak jest? Im wnikliwiej będziemy analizować argumentację zwolenników i przeciwników takiej opcji, tym częściej będziemy musieli poddawać nasze przekonanie w wątpliwość.

Dość trudno jest znaleźć odpowiednią piosenkę na taniec z Tatą. Ma być wzruszająca, sensowna, ale nie romantyczna, jak dla męża. Utwór "Cudownych Rodziców mam", grany przez lata przez muzyczne zespoły, zrobił się niechcianym szlagierem i ciężko wybrać ten właściwy kawałek. Ale pokusiliśmy się.

Czy wybraliście już utwór na swój pierwszy taniec lub na moment wejścia do Kościoła, albo też otwarcia ceremonii w USC?

Publikujemy wywiad z grupą Karpackie Zbóje - dowiecie się jak zadbać o odpowiedni klimat góralskiego wesela i czego nie może na nim zabraknąć!

Temat muzyki w Kościele zastanawia niejedną Parę Młodą. Czy wybrać śpiewaczkę, chór, skrzypce solo czy w kwartecie? Temat trudny, ale postaram się pomóc.

Jakie utwory powinny być grane w Kościele podczas sakramentu ślubu? Jaką muzykę wybrać na ślub w Kościele? Jako szkolony niegdyś w liturgii animator muzyczny (ze zdanym egzaminem z liturgii) powinienem nadmienić, że Msza Święta rządzi się swoimi ścisłymi prawami.

Kiepska muzyka na weselu zepsuje nawet najlepiej zaplanowaną imprezę. Dlatego zanim wybierzesz wodzireja na swoje wesele, musisz dobrze go poznać. Poniżej kilka praktycznych wskazówek, dzięki którym wybierzesz idealnego DJ-a na swoje wesele.

Witam po raz trzeci wielbicieli tematu pt. „Pierwszy taniec na weselu”.

Nie jest łatwo wybrać utwór na pierwszy taniec na swoje wesele. Często ten, który jest naszym ulubionym okazuje się, że może być mało tanecznym. Poniżej lista 7 piosenek na pierwszy taniec weselny.

Planując wesele należy zatroszczyć się także o muzykę, która porwie gości do tańca i zapełni parkiet.

Ostatnio opowiadałem o tym jak podejść nazwijmy to : „filozoficznie” do pierwszego tańca, jaki wykrzesać w sobie nastrój i nastawienie, żeby odnieść sukces. Dziś staję na rzęsach, żeby podać kilka bardzo praktycznych porad.

Taaaaak, początki zawsze najtrudniejsze – pierwsze kroki dzidziorka, pierwsza komunia, pierwsza pała w szkole, pierwszy cmoking, pierwszy raz, pierwsza praca, pierwszy taniec…, mój pierwszy artykuł na tym portalu… ufff… ;)

Prawdziwe muzyczne doznania na przyjęciu weselnym – czy to możliwe?