Bielizna

Jeżeli nie wiesz czym kierować się przy wyborze bielizny ślubnej, ile kosztuje gorset ślubny, jaką bieliznę wybrać oraz co kupić wcześniej: bieliznę, czy buty – odwiedź nasz dział bielizny ślubnej.

Ślubna kreacja powinna nie tylko podkreślać wyraźnie charakter tej uroczystości, ale również prezentować Twoją sylwetkę w jak najkorzystniejszym świetle. Dlatego, liczy się nie tylko idealnie dopasowany do Ciebie – wzrost, budowa sylwetki – fason sukni ślubnej. Więcej uwagi powinnaś poświęcić szalenie ważnemu - choć niewidocznemu - elementowi ślubnego stroju, jakim jest bielizna.

Dzień ślubu to chyba najważniejszy, a z pewnością jeden z ważniejszych dni w życiu każdego. Wśród rozlicznych przygotowań do tego Wielkiego Dnia, jedne z najbardziej kluczowych dotyczą Panny Młodej. Wybór sukni, kwiatów, welonu, butów, i wreszcie… BIELIZNY.

Letni sezon 2012 oficjalnie zakończony, bo karnawał trwa! Jest to okazja, aby skusić się na posezonowe promocje 20%-owe a nawet 30%-owe i uzupełnić swoją plażową garderobę.

Każda kobieta w pięknej bieliźnie wygląda wyjątkowo, ale jak sprawić, by bielizna na kobiecie wyglądała równie interesująco poczynając od pojawienia się jesiennej zadumy, jak również zimowego chłodu?

Poznajmy zasady doboru odpowiedniego rozmiaru biustonosza:

Każda z nas marzy o nienagannej sylwetce, płaskim brzuchu, smukłych udach - zwłaszcza w dniu ślubu.

Ślubny brafitting
Kupując biustonosz dopasowujemy go nie tylko do naszych wymiarów i gustów, ale również do wybranej sukni ślubnej.

Ślub i wesele coraz bliżej, a zaraz po nim upragniony, wyczekiwany i zasłużony wypoczynek – podróż poślubna.

Gorące lato tuż tuż, przed nami urlopy i podróże poślubne, plaże w kraju i za granicą czekają na spragnionych słońca turystów. Zatem poszukiwania kostiumów kąpielowych czas zacząć!

Zakup ślubnej garderoby - bielizna ślubna nr 1, suknia ślubna nr 2. I zawsze w tej kolejności!

W poniedziałkowy wieczór 13 czerwca 2011 w Warszawie odbyła się osiemnasta edycja prestiżowej imprezy "Samochód Roku Playboya 2011".

Lato w pełni. Część z Was pewnie jeszcze czeka z niecierpliwością na dzień swojego ślubu i dopina na ostatni guzik wszelkie przygotowania.

Lato to wymarzona pora dla niejednej pary, aby powiedzieć sobie sakramentalne TAK. W tradycji utarło się, ze biel jest kojarzona z panną młodą.

Koronki, hafty i falbany to elementy wykorzystywane we wzornictwie odzieżowym od wieków.

Dobór bielizny ślubnej - mimo szerokiej oferty produktów dostępnych na rynku - może okazać się dość trudny.

Wymarzona suknia to dla Panny Młodej warunek dobrego samopoczucia w dniu ślubu. Ale równie ważne jest też to, co znajduje się pod nią. Piękna bielizna, gustowne pończochy...

Na ten sezon wiosenno-letni Twin przedstawia swoją nową kolekcję: TWIN bridal lingerie.

Ślub to wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie w życiu każdej kobiety.