Wydrukuj tę stronę

Podziękowania dla rodziców Państwa Młodych

Jak inaczej podziękować rodzicom w dniu ślubu?

Ślub to ogromne przeżycie dla Pary Młodej, ale w natłoku wrażeń nie wypada, a wręcz nie wolno zapomnieć o bliskich. Niejako obowiązkiem a zarazem bardzo miłym gestem Pary Młodej jest podziękowanie dla Rodziców. Dziękujemy za trud włożony w wychowanie, przekazanie cennych wartości oraz pomoc w zorganizowaniu ślubu i wesela. To taki moment, w którym możemy powiedzieć Rodzicom to, czego na co dzień nie mówimy poprzez słowa i gesty możemy wyrazić całą naszą wdzięczność i miłość. Pamiętać należy również o pozostałych członkach rodzin, którzy przyczynili się do wychowania – dziadkach, babciach i rodzicach chrzestnych.

Wzrastającą popularność odnotowuje oryginalny pomysł na podziękowania w postaci czekoladek. Słodkie podziękowania bogate w kształty, smaki i zapachy wyrażają wiele emocji i stanowią wyjątkowe podziękowania. Doskonałym pomysłem są ręcznie robione czekoladki i pralinki zapakowane w eleganckie drewniane szkatułki. Na takiej szkatułce można wygrawerować specjalną dedykację. Skrzyneczki można wykorzystać potem do innych, niż przechowywanie słodkości celów, i uczynić z niej tym samym pamiątkę. Opakowanie niektórych produktów zdobi zdjęcie wybrane przez zamawiającego, co stanowi doskonałą, sentymentalną podróż. To unikatowe i ekskluzywne upominki, które w sposób wyjątkowy przekazują to, co często trudno wyrazić słowami.

Podziękowania skierować wypada również do gości weselnych. Należy dać wyraz wdzięczności za przybycie, życzenia oraz wspólną zabawę. Coraz bardziej modne staje się wręczanie również im drobnych upominków, które będą przypominały o wydarzeniu. Na ten rodzaj podziękowań warto pomyśleć o fikuśnych, małych czekoladkach dla gości w pudełeczkach, kartonikach, torebeczkach. Dostępne są na rynku również tak zabawne formy jak czekoladowe telegramy. Za ich pośrednictwem można w wyjątkowo smaczny i wymyślny sposób podziękować komu tylko zechcemy.

Czekoladki stanowią prezent wyjątkowy, kiedy same są wyjątkowe. Czyli ręcznie robione, z doskonałego kakao, pełne szlachetnych nadzień. A wszystko podane w elegancki sposób, gustownie zapakowane i pełne uczuć, jakimi darzymy się nie tylko podczas wielkich uroczystości.

Tekst i zdjęcia: Chocolissimo
www.chocolissimo.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz