Wydrukuj tę stronę

Niespodzianki dla Młodej Pary od gości weselnych

Dziś Zankyou.pl chce Was zaprosić do wykroczenia poza tradycyjne prezenty i podarowywanie czegoś, czego młode pary zupełnie się nie spodziewają! Prezenty-niespodzianki, bo o nich mowa, to fantastyczny sposób na zaskoczenie Państwa Młodych, podarowanie im czegoś wyjątkowego i uczynienie ślubu jeszcze bardziej niezwykłym.

 Oto 5 podpowiedzi Zankyou:

1. Białe gołębie

Symbol miłości, wierności, pokoju i przyjaźni, czyli wszystkiego tego, co przysięga sobie Młoda Para! To bardzo urocza niespodzianka. Młodzi po wyjściu z uroczystości mogą symbolicznie wypuścić je w przestworza, a tym samym wywróżyć sobie szczęście. Sam moment wypuszczania jest bardzo widowiskowy, no i niesamowicie wychodzi na zdjęciach!

2. Szpaler z róż

I to nie z kilku, ale z tylu, ilu jest gości, który ciągnie się przez cały kościół. To jest prawdziwa bajka! Wystarczy tylko poinformować gości, żeby na ślub przyszli z długą różą w określonym kolorze (białym, czerwonym, herbacianym) lub samemu kupić róże i rozdawać je gościom przed uroczystością. Młodzi wychodząc z kościoła przechodzą pod takim różanym sklepieniem. Wygląda to przepięknie! A niejednej Pannie Młodej z zachwytu może zakręcić się łza w oku.

3Płatki róż zamiast ryżu

Tradycyjnie rzucany po wyjściu z kościoła i Urzędu ryż można połączyć lub zastąpić płatkami pachnących i kolorowych kwiatów. Taka niespodzianka pięknie prezentuje się nie tylko na sukni Panny Młodej, ale także na pamiątkowych zdjęciach.

4. Pudło z niespodzianką

Kolejnym ciekawym pomysłem jest umieszczenie przed wyjściem z kościoła lub z Urzędu Stanu Cywilnego wielkiego, pięknie zapakowanego pudła, które dla Młodej Pary będzie jedną wielką niewiadomą. Gdy jednak wstążka zostanie rozwiązana, w górę wzbije się mnóstwo balonów napełnionych helem. Widok oszałamiający i wywołujący na twarzach Nowożeńców piękne i szczere uśmiechy.

5. Pokaz fajerwerków

Podkreśla on wagę tego wydarzenia. Każdy widział pokaz fajerwerków podczas różnych uroczystości. Ale w tym dniu Młoda Para będzie mogła poczuć, że ten jest na ich cześć, że to ich święto, że to oni są dzisiaj najważniejsi! Niesamowity i bardzo widowiskowy prezent!

Autor: Ekspert portalu abcslubu.pl Agnieszka Szwajkowska / Zankyou / kategoria prezenty

www.zankyou.pl / www.zankyou.com/pl

Źródła zdjęć:

  1. djrafi.trixy.pl
  2. abcslubu.pl/Fotofabryka
Oceń ten artykuł
(0 głosów)