Wydrukuj tę stronę

Jakich zdjęć nie może zabraknąć w Waszym albumie weselnym?

Album ślubny z fotografiami to jedna z wielu pamiątek, które zostaną z Wami na długie lata i będą przypominać ten radosny dzień, dlatego warto zadbać o to, żeby znalazły się w nim najpiękniejsze zdjęcia.

para młoda lawenda ślub weseleSuknia ślubna - Joanna Niemiec Atelier
Bukiet i butonierka - Pracownia Gardenia
Garnitur i mucha - Pawo
Zdjęcie - Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny

Wiele Par Młodych wie dokładnie, jakie ujęcia będą dobrze odzwierciedlać ich charakter, pomysły czy stylizacje ślubne, jednak jeśli należycie do tych przyszłych Małżonków, którzy nie mają jeszcze pomysłu na swoje ślubne fotografie, mamy kilka podpowiedzi – oto one!

Prawdziwe uczucia i emocje

Znajdziemy je oczywiście w zdjęciach niepozowanych, w momencie kiedy Młoda Para jest skupiona tylko na sobie i nie wie, że gdzieś w pobliżu kręci się fotograf. Może być to moment, kiedy Panna Młoda pomaga przypiąć swojemu wybrankowi butonierkę, może być to pierwsze spojrzenie Młodych przed kościołem... Takich momentów w trakcie ślubu i przyjęcia weselnego będzie wiele, dlatego podczas spotkania z Waszym fotografem wspomnijcie mu, że chcielibyście aby uchwycił dla Was właśnie te chwile.

Całus w czoło

To jeden z ulubionych kadrów wielu fotografów – jest prosty i niewinny, a jednocześnie przepełniony uczuciami. Ten nieco matczyny gest niesie w sobie ogromny ładunek emocjonalny: miłość, troskę, opiekę... Warto pomyśleć o umieszczeniu takiej fotografii w Waszym albumie ślubnym. Najczęściej zdarza się, że to Pan Młody całuje swoją wybrankę, my proponujemy jednak dwa kadry – jeden z Panną Młodą całującą Pana Młodego, a drugi z odwróconymi rolami.

Pierwszy toast

Przyjęło się, że po tradycyjnej ceremonii powitania Młodej Pary na sali weselnej chlebem i solą następuje toast szampanem. Wszyscy goście wznoszą swoje kieliszki wypełnione trunkiem z bąbelkami i składają najlepsze życzenia dla Młodej Pary. To moment, kiedy twarze wszystkich Waszych gości rozjaśnia uśmiech, podobnie jak Wasze... W tej chwili warto uchwycić spojrzenia Młodych na siebie – ich twarze wyrażają wtedy czystą radość.

Słynny pocałunek na Times Square

To zdjęcie zna każdy – żołnierz marynarki wojennej całujący nieznajomą kobietę w geście radości ze zwycięstwa nad Japonią. Ten obraz stał się jednym z ulubionych kadrów fotografów, który z czystym sumieniem możecie odtworzyć podczas Waszego ślubu i wesela. Jest lekki, niewymuszony i uroczy – po prostu, spontaniczny, dlatego śmiało – nie krępujcie się! ;)

Zdjęcie z przyjaciółmi

Zdjęcie Panny Młodej z jej najlepszymi przyjaciółkami oraz Pana Młodego ze swoimi kolegami to must-have wśród kadrów ślubnych. Klasycznie – takie zdjęcia wykonywane są w trakcie przyjęcia weselnego – Para Młoda udaje się ze swoją "ekipą" na skrawek zieleni i...wygłupia się ;). Im więcej uśmiechu i zabawy, tym lepiej – w końcu to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu i tak należy go świętować. Zabawne gadżety mogą być ciekawym dodatkiem – dla Pana Młodego i jego przyjaciół – okulary przeciwsłoneczne i cygara, a dla Panny Młodej i jej świty - drinki z palemką. Bawcie się tym dniem i cieszcie – po to są właśnie przyjaciele, aby wspierać Was i świętować razem z Wami.

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)