Wydrukuj tę stronę

Atrakcje na wesele. HOT TOP 5 - ślub latem 2014

Pary Młode wiosna/lato2014 powoli mogą odetchnąć - podstawowe sprawy pewnie macie już uzgodnione a umowy podpisane. Choć pewnie i są tacy, którzy z ogromnym spokojem podchodzą do organizacji wesela i czas ich nie goni w niczym. Każdy ma prawo organizować swój ślub jak chce.

Ale Ci, którzy organizację wesela maja za sobą - teraz mogą przemyśleć jakie atrakcje na wesele chcą zapewnić swoim gościom.

Podajemy Hot TOP 5 atrakcji na wesele w roku 2014

1. Fotobudka. Przyszła do nas jak zwykle zza oceanu. W Polsce cichutko przebija się od kilku lat, a od dwóch z tupotem niesie świetną zabawę dla gości weselnych i samych Par Młodych.

fot. Full of Fun / www.fulloffun.pl


2. Słodkie stoły. Przepiękne, tematyczne aranżacje słodkości. Cup cakes, muffiny, żelki, pianki, lizaki - sama słodycz - cieszą podniebienie i oko!

Wykonanie: www.slodkiestoly.pl
fot. Atelier Pryzmat


3. Anioły na szczudłach podczas ceremonii zaślubin pod kościołem. Skąd pomysł? Nie wiemy, ale tak zaskakujące jak i awangardowe atrakcje na weselach lubimy. Mówimy temu pomysłowi TAK.

4. Przemowy przyjaciół i rodzin na przyjęciu weselnym. Świetna forma składania Parze Młodej niesztampowych życzeń podanych w formie i na wesoło i od serca. Jesteśmy na TAK.

5. Lampiony szczęścia. Wiemy - są od lat - ale nadal wywołują piękne emocje wzruszenia w momencie unoszenia się podświetloną łuną nad głowami gości.

fot. Garbowska Fotografie

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

3 komentarzy