Ślub bez okularów! Do końca czerwca można skorzystać z promocji na laserową korekcję wad wzroku metodą FemtoLASIK!

Ślub bez okularów! Do końca czerwca można skorzystać z promocji na laserową korekcję wad wzroku metodą FemtoLASIK!

okulistyka Oftalmika promocja rabat korekcja wzroku

FemtoLASIK jest jedną z najpopularniejszych i szybkich metod korekcji wad wzroku, za pomocą której można skorygować:

  • krótkowzroczność od – 1,0 do -9,0 Dsph,
  • nadwzroczność od +1,0 do +5,0 Dsph,
  • astygmatyzm do 5,0 Dcyl.

Metoda FemtoLASIK jest bezbolesna, trwa tylko kilka minut, a wykonywana jest na obojgu oczach równocześnie. Pacjenci nie muszą nosić opatrunków po zabiegu, a  dobre widzenie uzyskują już po kilku godzinach! Co ważne, ewentualne powikłania po zabiegu w postaci efektu aureoli, zespołu suchego oka czy stanów zapalnych oka są niezwykle rzadkie.

Korekcja wzroku przebiega dwuetapowo, z wykorzystaniem dwóch laserów: ekscymerowego oraz femtosekundowego. W pierwszym etapie na rogówce tworzony jest płatek, który jest następnie delikatnie odchylany. Dzięki mikroskopijnej dokładności lasera femtosekundowego krawędzie tworzonego płatka są idealnie równe i gładkie, co skutkuje lepszymi wynikami pooperacyjnymi. Po odchyleniu płatka wiązka lasera ekscymerowego działa na odsłonięte, głębsze warstwy rogówki, modelując jej kształt i zmieniając jej moc optyczną. W Klinice Okulistycznej OFTALMIKA w Bydgoszczy do wykonania płatka wykorzystuje się superprecyzyjny szwajcarski laser femtosekundowy FEMTO LDV Z8, zapewniający pacjentom bezpieczeństwo i przewidywalność zabiegu. 

W czerwcu Klinika Okulistyczna OFTALMIKA w Bydgoszczy obniża cenę zabiegu dla 1 oka do 2900 zł (poprzednia cena: 3500 zł). Przy operacji obojga oczu można zaoszczędzić w sumie aż 1200 zł, przy zachowaniu najwyższej jakości usług. 

Nie zwlekaj z decyzją i zapisz się na wizytę kwalifikacyjną już dziś: tel. 52 370 20 02.

Więcej informacji o promocji TU

Więcej o laserowej korekcji wad wzroku przeczytasz  TU. 

Uwaga! Ostateczną decyzję o rekomendowanej metodzie korekcji wzroku podejmuje lekarz okulista po przeprowadzeniu szeregu specjalistycznych badań.

Rabatu udziela:
Klinika Okulistyczna OFTALMIKA
Ul. Modrzewiowa 15, Bydgoszcz
Tel. 52 370 20 02
www.oftalmika.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj