Wydrukuj tę stronę

Z torebką do ślubu? Czy Pannie Młodej potrzebna jest ślubna torebka?

Czy Pannie Młodej potrzebna jest torebka do ślubu?
Z punktu praktycznego i tak, i nie ;-)

torebka do ślubu
Bladoróżowa torebka do ślubu - Sklep de Soie.pl
Fot - Anna Cupczyńska


A dlaczego? A dlatego, że ręce mamy tylko dwie Cool Jeśli w jednej niesiemy bukiet ślubny, to druga ręka potrzebna jest nam do innych celów. A to wkładamy ją pod ramię Taty prowadzącego do ołtarza, albo po prostu ściskamy dłoń narzeczonego :-)
Torebka do ślubu przyda się zdecydowanie, by włożyć tam najpotrzebniejsze rzeczy.
Można ją zostawić w aucie, podać mamie na przechowanie, a potem na sali weselnej mieć przy sobie. Chowamy tam telefon, drobne kosmetyki do poprawy makijażu i wszystko co uważamy za niezbędne w tym wielkim dniu.

Jak powinna wyglądać torebka do ślubu?
Trudne pytanie, bo to też i kolejny wydatek. Ale jeśli możemy sobie na niego pozwolić, to ślubna torebka musi koniecznie pasować do sukni ślubnej kolorem i formą. Najlepiej wybrać delikatną i małą, którą będzie można wykorzystać jeszcze na inne okazje. Od lat królują blade róże, złote lub ecru. Wiele salonów ślubnych proponuje torebki ślubne przy zakupie sukni. Niektóre pracownie ślubne szyją torebki do ślubu dokładnie z tego samego materiału, co suknia ślubna.

torebka do ślubu ślubna torebka
Różowa torebka ślubna - Sklep deSoie.pl
Fot - Anna Cupczyńska
biała torebka ślubna
Biała torebka ślubna - Sklep deSoie.pl
Fot - Anna Cupczyńska


W dniu ślubu, w ferworze przygotowań i nerwów, warto uporządkować pewne rzeczy, żeby nie stanowiły dodatkowych problemów.
Zatem jeśli czujesz, że musisz pochować niezbędne rzeczy do podręcznej torebki - torebka ślubna jest Ci niezbędna i już. A zakupy to jednak fajna sprawa ;-)

Torebki pochodzą ze sklepu de Soie: www.desoie.pl
Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)