Wydrukuj tę stronę

Podziękowania dla rodziców - o konkursie

Konkurs "Na wyjątkowe podziękowania dla Rodziców" jest skierowany do wszystkich, którzy chcą podzielić się z swoimi podziękowaniami dla rodziców.

Konkurs trwa od 5.10.2009 do 30.11.2009 roku.

Aby wziąć udział w konkursie, musisz:

  • zapoznać się z regulaminem konkursu,
  • być zarejestrowanym użytkownikiem (jeśli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu ABC Ślubu możesz się zarejestrować,
  • zalogować się korzystając z panelu użytkownika po prawej stronie,
  • dodać swoje życzenia w formie pliku graficznego do galerii, w kategorii "Konkurs - podziękowania"

UWAGA: Koniecznie pamiętaj, aby dodać życzenia jako obrazek w galerii (liczymy także na Twoją inwencję graficzną i zmysł artystyczny). Do obrazka dodaj koniecznie także tekst życzeń w opisie zdjęcia!

Jeżeli nie umiesz stworzyć własnego obrazka, napisz do nas mail'a z treścią życzeń a my stworzymy go za Ciebie. Obrazek zostanie do Ciebie odesłany i będziesz go mógł samodzielnie dodać. Treści życzeń należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule proszę podać: "Treść życzeń do konkursu".

Twoje życzenia pojawią się w galerii po akceptacji ich przez organizatora konkursu. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród podziękowań, które zbiorą najwiyższą ocenę oraz ilość głosów.

Podziękowania ślubne dla rodziców


Nagrodę funduje  www.replay.info.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)