Wydrukuj tę stronę

KONKURS!

Wygraj niecodzienne zaproszenia ślubne lub podziękowania dla gości weselnych!
Do udziału w konkursie zapraszają abcslubu.pl oraz Flipomania.

Na Zwycięzcę konkursu czeka wyjątkowa nagroda:

50 flipbooków
w formie zaproszeń ślubnych lub podziękowań dla gości weselnych
o wartości 400 PLN
wykonanych na podstawie przesłanego, zwycięskiego filmiku, w specjalnie przygotowanej okładce. Projekt okładki zostanie przygotowany indywidualnie. Mogą się na niej znaleźć Wasze imiona, data ślubu, Wasze zdjęcie lub tekst podziękowań dla gości za ich przybycie na wesele.
Fundatorem nagrody jest firma Flipomania.


Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy:

- uruchomić swoją wyobraźnię i nagrać interesujący, niepowtarzalny, kreatywny, a być może zabawny filmik do flipbooka, trwający 6-12 sekund – inwencja należy wyłącznie do Ciebie!
- następnie zamieścić filmik w Internecie i przesłać nam link na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs trwa od 19.08.2011 r. do 19.09.2011 r.
Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W temacie e-maila wpisz: „FLIPBOOK”.

podziękowanie dla gości weselnych podziękowanie dla gości weselnych

Flipbook to 60-stronicowa, niewielka książeczka stworzona na podstawie krótkiego filmiku. Podczas wertowania flipbooka, następujące po sobie stop-klatki tworzą iluzję ruchu, przez co wydaje się, że oglądamy film. Flipbooki to w Polsce absolutna nowość. Zaskakują swoją oryginalną formą. Ich największym atutem jest fakt, że są spersonalizowane, a więc każdy może być ich bohaterem i każdy sam decyduje, jak jego flipbook ma wyglądać. To Wy występujecie w roli głównej we flipbooku. Dlatego mogą one posłużyć jako niezwykły i nietypowy upominek, który z pewnością zaskoczy wszystkich gości weselnych. Flipbooki można wykorzystać jako oryginalne podziękowania dla gości, zaproszenia ślubne, albo 'save the date'.

Dane techniczne:
Wymiary flipbooka: 8,5 × 5,5 cm
Czas trwania filmu do flipbooka: 6-12 sekund

podziękowanie dla gości weselnych podziękowanie dla gości weselnych
podziękowanie dla gości weselnych podziękowanie dla gości weselnych
Oceń ten artykuł
(0 głosów)